Zábava 21. století

a jak z ní ven?

 

Bude se jednat o ŽIVÝ PŘENOS do P-PINK.

 

Mobilní obrazovky, chytlavé hry, virtuální realita. Proč nás to baví? Je hraní her dobré nebo špatné? Kam to celé vede?

Diskuze o tom, jak se tvoří hry pro hráče na celém světě, jak si užít digitální zábavu a přitom se v obrazovkách neztratit.

 

Božena Řežábová je podnikatelka, šéfka globální herní společnosti z Česka, máma dvou kluků, advokátka jógy, pohybu a pokojových kytek. GAMEE, herní sociální síť, kterou spoluzaložila, hrálo přes 60 milionů lidí po světě, spolupracovala na hrách se značkami jako je NASA, Guinnessova kniha rekordů nebo fotbalový klub Manchester City.

Ján Ilavský je herní vývojář, programátor, designér, a hudebník. V roce 2016 získal ocenění Apple Design Award za hru Chameleon Run. Je tvůrcem nejúspěšnější VR hry na světe – Beat Saber

 

O BRAIN&BREAKFAST

Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem. Snídaně se konají jednou za měsíc.

 

Přednáška Zábava 21. století bude vysílána do P-PINK prostřednictvím živého přenosu, který proběhne ve čtvrtek 14. 11. 2019 od 8:30.

 

VSTUP A REGISTRACE

Přihlaste se zdarma na http://bit.ly/zabava-21-stoleti

Těšíme se!

Váš komentář

avatar