Webinář: Řízení změny

Jelikož jedinou konstantou naší doby je změna, je třeba jí nejen očekávat jako nutný fakt, ale zejména jí umět řídit, když přijde. Právě v tom je velká slabina mnoha firem, neboť jí neumí uchopit a propojit na existující procesy. O to horší je situace, když změna přijde jako neočekávaný následek vnějšího okolí. Tím, že jsme součástí globálního světa, jsou ekonomiky dynamicky propojeny, tak může změna napáchat značné profitabilní trhliny. Mnozí majitelé i manažeři firem začali řešit změny pragmaticky, ale to nestačí, neboť pokud se jí nepodaří uchopit jako systematický proces, může být výrazně snížen její potenciál. Právě zde se skrývá typická chyba, která způsobí propásnutí významné příležitosti ke konkurenční výhodě.

 

Uvedený fakt se v praxi často podceňuje, a proto je třeba mu věnovat velkou pozornost, neboť na něj působí rozdílné síly a zájmy. Ovšem správný přístup, struktura a taktika umožní nastavit jednotlivé fáze se zapojením lidí tak, že zvítězí tržní efekt rozvoje.

Jaký je tedy správný přístup k řízení změny ? Jaké fáze a jejich obsah je nutné nastavit ?

Na tyto otázky budeme odpovídat během našeho online semináře.

V rámci interaktivní diskuse bude prostor i na dotazy účastníků.

 

Lektor:

Jaroslav Vehrle se již přes 15 let věnuje řízení ve výrobních podnicích, zejména v oblasti logistiky a nákupu, řešil stovky tuzemských i zahraničních projektů včetně Asie. Paralelně školí ve firmách, dělá konzultace i workshopy se zaměřením na zlepšování procesů, zvyšování produktivity a rozvoj komerčního potenciálu. K tomu využívá zkušenosti, které načerpal z předchozích 25 let práce na různých manažerských a projektových pozicích, jak v malých, středních, tak i ve velkých korporacích. Více o lektorovi zde.

 

Webinář se uskuteční 10. 6. 2020 od 9:00

Registrace na webinář zde: https://bit.ly/webinar-rizeni-zmeny

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x