Webinář: Koronakrize – ekonomické zhodnocení a výhled

Fakulta ekonomicko-správní dlouhodobě a aktivně spolupracuje s Pardubickým podnikatelským inkubátorem. Mezi nejčastější společné akce patří pořádání přednášek pro studenty a odbornou veřejnost. Nyní bude tato řada přednášek rozšířena ve spolupráci s docentem Janem Černohorským z Ústavu ekonomických věd.

 

Během korona krize začal P-PINK vysílat webináře, které jsou určené široké, nejen podnikatelské, veřejnosti. Zájemci v nich naleznou důležité informace týkající se aktuální situace a nabízí také pomoc, jak se zorientovat v řešení různých náročných momentů, které nová doba přináší.

 

Nejnovější webinář s docentem Černohorským bude shrnovat finanční dopady koronakrize. Zhodnotí přístupy ke zmírnění ekonomických dopadů krize ze strany vlády České republiky a České národní banky. Dále představí očekávaný ekonomický vývoj
i s vědomím, že tyto predikce jsou obestřeny velkou mírou nejistoty ohledně budoucího zejména epidemiologického vývoje. Webinář se nevyhne ani otázce malých a středních podniků a jejich vývoji v nadcházejícím období.

 

Webinář proběhne ve středu 17. června od 9 do 10 hodin. Účast na webináři je možná  po bezplatném přihlášení na e-mailu: info@p-pink.cz.

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x