Webinář: Jak řídit změny při silném působení vnějších okolností

Jaký je správný přístup k řízení změny a zamezení ztrát? Jak je potřeba tento proces nastavit ?

 

Říká se, že jedinou konstantou naší doby je změna. Proto je třeba jí nejen očekávat jako nutný fakt, ale zejména jí umět řídit, když přijde. Právě v tom je velká slabina mnoha firem, neboť jí neumí uchopit a propojit na existující procesy. O to horší je situace, když změna přijde jako neočekávaný následek vnějšího okolí, tak jak to vidíme nejen v současné době.

 

Tím, že jsme součástí globálního světa, jsou ekonomiky dynamicky propojeny, tak může změna poznamenat firemní profit. Mnozí majitelé i manažeři firem začali řešit změny pragmaticky, ale to nestačí, pokud se jí nepodaří uchopit jako systematický proces. Právě zde se skrývá typická chyba, která způsobí propásnutí významné příležitosti ke konkurenční výhodě.

 

Uvedený fakt se v praxi často podceňuje, a proto je třeba mu věnovat velkou pozornost, neboť na něj působí rozdílné síly a zájmy. Ovšem správný přístup, struktura a taktika umožní nastavit jednotlivé fáze se zapojením lidí tak, že zvítězí tržní efekt rozvoje.

 

V rámci interaktivní diskuse bude prostor i na dotazy účastníků.

 

Lektor:

Jaroslav Vehrle se již přes 15 let věnuje řízení ve výrobních podnicích, zejména v oblasti logistiky a nákupu, řešil stovky tuzemských i zahraničních projektů včetně Asie. Paralelně školí ve firmách, dělá konzultace i workshopy se zaměřením na zlepšování procesů, zvyšování produktivity a rozvoj komerčního potenciálu. K tomu využívá zkušenosti, které načerpal z předchozích 25 let práce na různých manažerských a projektových pozicích, jak v malých, středních, tak i ve velkých korporacích. Více o lektorovi zde.

 

Webinář se uskuteční 20. 10. 2020 od 17:00

Registrace na webinář zde: http://bit.ly/webinar-jak-ridit-zmeny

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x