Podnikání od A do Z: Vytváříme a provozujeme e-shop pohledem práva

Čtvrté setkání v rámci zbrusu nového cyklu Podnikání od A do Z je již tady!

 

Prodáváte, či jste prodávali klasicky „jako dřív“ v kamenném obchodu? To je možné, ovšem doba jde dopředu a kamenné obchody jsou často doplněny e-shopy. Část lidí raději nakupuje z pohodlí domova u počítače. Dnešní situace tomu ještě nahrává. Buď si budete „trvat na svém“ s klasickým prodejem, nebo se navíc NAUČÍTE NOVÉ A EFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOBY PRODEJE. Vše musí být ovšem v souladu se zákonem.

Setkáte se online s odbornicí, která se ve své advokátní praxi zaměřuje zejména na obchodní a občanské právo. Mezi její klienty se řadí významné společnosti a podnikatelé z různých odvětví z celé České republiky. Věnuje se též právnímu poradenství stávajícím i začínajícím podnikatelům a zakládání společností na klíč.

Co vás čeká, pokud se rozhodnete učit se a postoupit o několik kroků dopředu:

  • V první části webináře se naučíte, jak “vytváříme e-shop – pohledem práva” (tzn., co tam musí být, ochrana osobních údajů, obchodní podmínky apod.)
  • A na to naváže druhá část webináře o tom, jak “provozujeme e-shop – pohledem práva” (tzn. uzavírání smluv přes e-shop, vratky zboží, záruka apod.)

 

Lektor:

Mgr. Bc. Anna Frantalová, Ph.D., advokátka a vysokoškolská pedagožka. Více o lektorovi zde.

 

Webinář se uskuteční 20. 4. 2021 od 9:00 do 11:00

Odkaz na webinář Vám přijde jeden den před konáním akce.

Registrujte se zde: https://bit.ly/vytvarime-a-provozujeme-eshop-pohledem-prava

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x