Vize a cíle nejen na hřišti…

Jak se liší příprava na vrcholový sportovní výkon od přípravy na jakýkoliv jiný vrcholový výkon v kterémkoliv lidském konání? Musí mít podnikatel stejnou vůli, vytrvalost a disciplínu jako má sportovec, aby byl ve svém podnikání úspěšný? Je vůbec možné jakýmkoliv způsobem srovnávat sportovní život s tím podnikatelským? Na tyto a další otázky se pokusí nalézt odpovědi přednáška na téma Profesionální sport a podnikání – co mají společného a v čem se liší?

Cílem přednášky je účastníkům ukázat, co mají společného řízení profesionálního sportovního klubu a řízení firmy. Pro úspěšné vedení sportovní organizace je dnes potřeba nejen rozumět do detailu sportu, ve kterém soutěží, ale zároveň používat nejmodernější poznatky v oblasti managementu týmů, motivace, psychologie a behaviorální ekonomie. Účastníci se dozvědí detaily o řízení BK Pardubice i Rockaway Capital, zároveň jim bude ukázáno, jak aktuálně klub BK Pardubice tyto 2 světy propojuje a jaký to má dopad na rozvoj organizace, rozvoj regionu a celkově i tohoto sportu.

Přednáška se bude konat dne 15. 5. 2018 v prostorách P-PINK (náměstí Republiky 2686, Pardubice, 4. patro)

Přednášku povedou Pavel Stara, předseda představenstva a spolumajitel basketbalového klubu BK JIP Pardubice, a Viktor Kustein, Head of HR investiční skupiny Rockaway a konzultant GrowJOB institutu.

Po konci přednášky bude možná diskuze s oběma účastníky, kteří rádi zodpovědí otázky všech zúčastněných.

Vstupné je zdarma.

 

Pro účast na přednášce se prosím přihlaste zde.

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x