Vedení lidí

Další díl Podnikání od A do Z se zaměřuje na Vedení lidí a své v něm najdou hlavně vedoucí v řídících pozicích menších organizací a vedoucí menších týmů.

Přednáška se věnuje tématu vedení lidí z pohledu zkušeností přednášejícího lektora. Témata jsou rozebírána na praktických příkladech, které přednášející řešil na pozicích od vedení lidí v menších týmech až po vedení lidí z pozice ředitele ve vrcholovém vedení společnosti.

 Webinář Vedení lidí je zaměřen na následující témata:

–             role vedoucího, co musí správný vedoucí umět a zvládat,

–             umění komunikace, hodnocení lidí, pochvala a výtka,

–             mzda vs. odměna,

–             umění motivovat lidi k naplnění očekávaných cílů týmu či organizace,

–             vliv procesů v organizaci na vedení lidí.

Lektor: Jan Hrabánek, působí jako nezávislý poradce a mentor při hledání řešení krizových situací v životě organizací. Specializuje se na řízení změny, motivaci a vedení týmů, nastavení obchodních strategií a správy klíčových zákazníků. Úspěšnou spolupráci opírá o otevřenost, respekt a důvěru. V jednáních se řídí mottem TANSQ (There Are No Stupid Questions).

Termín: úterý 24.5.2022 v 18:00 online

Po přednášce budete mít možnost domluvit si individuální konzultaci s lektorem, v rámci které můžete probrat detailněji téma přednášky, už konkrétně zaměřené přímo na vaše podnikání (veškeré náklady na konzultace hradí P-PINK).

Bezplatná registrace na email ondrej.dobes@p-pink.cz nebo zde: https://bit.ly/PodnikaniAZ5

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x