Podnikání od A do Z: V čem se podnikatelé mohou inspirovat od dětí?

Po prázdninové pauze je zde opět další seminář z cyklu Podnikání od A do Z, tentokrát se sejdeme fyzicky v P-PINK a odpovíme si na otázku V čem se podnikatelé mohou inspirovat od dětí?

Všichni hledáme ve svém životním snažení vzory či příklady, které chceme následovat. Netýká se to jenom podnikatelů, ale zasahuje to prakticky do všech oborů lidského působení. Své vzory tak hledají i vědci, umělci či různí specialisté.

Vlastně každý z nás od útlého věku vzhlíží ke vzorům, které chce následovat. Všichni jsme už někdy viděli malé děti, jak se snaží v různých situacích či aktivitách napodobovat dospělé.

Dětské napodobování dospělých či starších sourozenců nám přijde roztomilé, někdy i směšné. Bohužel na tom neshledáváme nic, z čeho bychom si měli vzít příklad. A to je velká škoda.

Existují totiž situace, ve kterých bychom měli my dospělí děti určitě napodobovat. A jsme přesvědčeni, že by se nám to vyplatilo.

Děti bychom měli napodobovat ve 4 důležitých dovednostech:

  • radovat se
  • být zvídavý
  • projevit odvahu
  • vytrvat

Proč byste měli na seminář přijít?

Pojďme si společně připomenout, co jsme jako malí perfektně zvládali a postupem času jsme na to bohužel zapomněli. Podívejme se na 4 dovednosti, které nám velmi usnadní naše počínání bez ohledu na obor či činnost.

Seminářem nás provede Jaroslav Salva, jeden z našich mentorů, jehož cílem je pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji.

Akce se uskuteční fyzicky v P-PINK 21.9.2021 od 9 hodin a má omezenou kapacitu. Registrujte si bezplatně své místo na následujícím odkaze: https://bit.ly/RegistracePAZ7

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x