Start projektu od nápadu k prvním zákazníkům

a jak na to získat peníze od investorů

Máte technologii a chcete ji komercionalizovat?

Máte nápad na start-up a nevíte, jak začít?

Máte již založenou firmu, ale první platící zákazníci jsou stále v nedohlednu?

Nevíte si rady, jak úspěšně představit a nabídnout svůj start-up potenciálním investorům?

 

Pokud Vás alespoň jedna otázka trápí a budí v noci ze spaní, měli byste vyhledat co nejrychleji odbornou pomoc. V tomto kontextu Vám však více než lékař pomůže zkušený a kovaný specialista na problematiku začínajících firem. Takový to odborník, mistr svého řemesla Vám dokáže ve velmi krátkém čase efektivně vysvětlit, kde by se mohl skrývat právě Váš problém. Že to zní až moc přehnaně sebevědomě? Jak Vám může někdo, kdo Vás vůbec nezná poradit, když o Vašem podnikání neví zhola nic? Odpověď je velmi jednoduchá: protože problémy jsou prakticky všude stejné, jen se mění kulisy, ve kterých probíhají.

Dynamika začínající technologické firmy a různé fáze rozvoje jsou napříč start-up klimatem dost podobné. Je nutné se orientovat v produktovém vývoji a zároveň být zběhlý v logice start-up financování a principech investic. Zároveň se nevyplácí podceňovat znalost různých business modelů a konceptů podnikání. Své o tom ví i úspěšný podnikatel, investor a vystudovaný matematik s mezinárodními zkušenostmi z analytických i exekutivních postů v korporacích a startupech, pan Přemysl Rubeš. Navíc v nedávné době založil a vede investiční fond, který buduje a investuje do začínajících technologický firem.

A právě pan Přemysl Rubeš se Vám bude snažit na interaktivním semináři poradit, jaké kroky vedou od pouhého nápadu k platícím zákazníkům. Zároveň Vám – jakožto sám investor –  poskytne nedocenitelné rady, jak si připravit svůj projekt k oslovení a úspěšnému získání financí od investorů. Pro každého začínajícího startupistu v okruhu 1000 kilometrů je taková akce naprostou povinností. Samotná akce se bude konat dne 27. 6. 2018 v 17:00 v prostorách P-PINK (náměstí Republiky 2686, Pardubice, Dům Techniky, 4. patro).

 

Přijďte si odnést cenné informace.

Registrujte se zde.

Váš komentář

avatar