Sešli se u KULATÉHO STOLU v P-PINK na začátku prázdnin

I když léto bylo v plném proudu, tak si skupina středních a menších podnikatelů a politiků našla čas, aby se společně sešli u kulatého stolu v Pardubickém podnikatelském inkubátoru a bavili se o tématech, která mohou zlepšit život mnoha lidem.

Proč se sešli v P-PINK?

Cílem P-PINK je podpořit dialog mezi místní politickou reprezentací a podnikateli Pardubického kraje. Výsledkem by mělo být to, že skupina politiků pozná důkladněji problémy menších a středních podnikatelů. A tak už je jen krok k tomu, aby společně hledali cesty k řešení. P-PINK bude jakýmsi katalyzátorem. Projekt je podpořen grantem od Center for International Private Enterprise, Washington, D.C.

O jakých tématech diskutovali

Témat bylo více. Vše se točilo kolem podnikání a vlastně kolem běžného života. Trh práce, služby pro lidi, koordinace a spolupráce škol, firem, veřejné správy…

Grant je vítaný

Americký grant je jako šitý na míru pro P-PINK, získali jsme grantovou podporu na pilotní projekt. Cílem je ještě lepší komunikace mezi lidmi se zaměřením na regionální rozvoj a udržitelný hospodářský růst.

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x