Od prvního nápadu po globální byznys

Podporujeme lidi ve svých nápadech, vytváření a rozvoji svých projektů a firem v Pardubickém kraji.

Organizační tým P-PINK

Richard Červenka
Ředitel P-PINK

richard.cervenka@rrapk.cz

Vystudoval obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha. Již 9 let je ředitelem Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje a nyní také Pardubického podnikatelského inkubátoru. V uplynulém období se aktivně podílel na přípravě a realizaci velkých investičních projektů.

Richard Červenka
Ředitel P-PINK
Petra Srdínková
Projektová manažerka P-PINK

petra.srdinkova@rrapk.cz

Vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha. V Regionální rozvojové agentuře má na starosti realizaci rozvojových projektů v oblasti vzdělávání a lidských zdrojů, zpracování žádostí o dotace a administrace projektů externích žadatelů.

Petra Srdínková
Projektová manažerka P-PINK
Robin Langer
Manažer inkubace P-PINK

robin.langer@p-pink.cz

Vystudoval obor Mediální studia na Fakultě filozofické na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Robin Langer
Manažer inkubace P-PINK
Vít Pechanec
Marketingový konzultant

vitek@wmp.cz

Řídí společnost World Media Partners, která je nejvýznamnějším dodavatelem turistických portálů v ČR. Spolupracuje s agenturou CzechTourism a Českou centrálou cestovního ruchu. Poslední 4 roky se zabývá rozvojem projektu mobilní geolokační aplikace GEOFUN s globálními ambicemi.

Vít Pechanec
Marketingový konzultant

Mentoři P-PINK

Michal Zálešák
Czech ICT Alliance

zalesak@czechict.cz

Michal Zálešák je výkonným ředitelem Czech ICT Alliance, která se od roku 2005 zabývá podporou českých IT firem a rovněž vede inkubátor hlavního města Prahy – Prague Startup Centre. Pomáhá startupům nejen z České republiky získat investice a dále se podílí na zajištění účasti firem na prestižních akcích jako TechCrunch Disrupt, CeBIT.

Michal Zálešák
Czech ICT Alliance
Jiří Janků
eBRÁNA & Feedyou

jiri@jiri-janku.cz

Vystudoval Fakultu ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Je spoluzakladatelem společnosti eBRÁNA, která se v roce 2016 zařadila mezi tři nejlepší partnery společnosti Google v České republice. Mezi jeho další aktivity patří mj. aktivní podpora začínajícím podnikatelům, přednáší a účastní se rozvojových projektů pro mladé lidi.

Jiří Janků
eBRÁNA & Feedyou
Přemysl Rubeš
Bohemia Venture Capital

premysl.rubes@gmail.com

Podnikatel, investor a vystudovaný matematik s mezinárodními zkušenostmi z analytických i exekutivních postů v korporacích a startupech. V nedávné době založil a vede investiční fond, který buduje a investuje do začínajících technologických firem.

Přemysl Rubeš
Bohemia Venture Capital
Michala Gregorová
Fler.cz

gregorova.michala@gmail.com

Specialistka na PR, marketing a sociální sítě, spolupracuje se start-upy, e-commerce a dalšími inovativními firmami.

Michala Gregorová
Fler.cz
Jan Hrbek
Clever People

janhrbek@cleverpeople.cz

Zkušený pardubický podnikatel, majitel několika firem v různých odvětvích u nás i zahraničí, expert na obchod a vedení obchodních týmů.

Jan Hrbek
Clever People
Tomáš Ditrych
TD Legal

ditrych@tdlegal.cz

Tomáš Ditrych je advokát s více než desetiletou zkušeností z přední mezinárodní advokátní kanceláře. V rámci své soukromé praxe se naplno věnuje poskytování komplexního právního poradenství startupům, investičním fondům a andělským investorům.

Tomáš Ditrych
TD Legal
Luboš Volkov
Toptal

lubos@toptal.com

Luboš Volkov se za 7 let dostal z malého města ve východních Čechách do povědomí velkých firem a organizací jako Netgear, Fiat, Chrysler, United Healtcare nebo Leonardo DiCaprio Foundation. Jeho práce byla vidět v CNN, TechCrunch, Forbes, The Next Web a chválil ji Casey Neistat nebo Mark Cuban.

Luboš Volkov
Toptal

Vše co k podnikání a osobnímu rozvoji potřebujete

Zjistěte o našich službách více.

Nápad

Pomoc s vytvořením podnikatelského plánu a obchodního modelu, vyřizováním živnostenského oprávnění, založením firmy. Právní, daňové a účetní poradenství. Dotační výzvy.

Produkt

Konzultace zaměřené na správné nastartování vývojových a obchodních aktivit. Od nápadu k funkčnímu prototypu, prvním platícím zákazníkům až po mezinárodní distribuční kanály.

Zázemí

Coworking, pronájem kanceláří a reprezentativních prostorů pro jednání a eventy, virtuální asistence a administrativní podpora v historickém centru Pardubic.

Růst a expanze

Pomoc se získáváním nových zákazníků a hledáním příležitostí pro další rozvoj. Interaktivní workshopy. Odborné semináře. Setkání majitelů úspěšných firem, investorů, startupů a partnerů P-PINK.

Fotogalerie

Vše důležité včas ve vašem e-mailu

Pravidelná porce novinek z pardubické i zahraniční startupové scény zdarma.


Vznikli jsme ve spolupráci

Naši partneři