Od prvního nápadu po globální byznys

Podporujeme lidi ve svých nápadech, vytváření a rozvoji svých projektů a firem v Pardubickém kraji.

Organizační tým P-PINK

Richard Červenka
Ředitel P-PINK

richard.cervenka@rrapk.cz

Vystudoval obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha. Již 9 let je ředitelem Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje a nyní také Pardubického podnikatelského inkubátoru. V uplynulém období se aktivně podílel na přípravě a realizaci velkých investičních projektů.

Richard Červenka
Ředitel P-PINK
Petra Srdínková
Projektová manažerka P-PINK

petra.srdinkova@p-pink.cz

Vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha.

Petra Srdínková
Projektová manažerka P-PINK
Robin Langer
Manažer inkubace P-PINK

robin.langer@p-pink.cz

Vystudoval obor Mediální studia na Fakultě filozofické na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Robin Langer
Manažer inkubace P-PINK
Vít Pechanec
Marketingový konzultant

vitek@wmp.cz

Řídí společnost World Media Partners, která je nejvýznamnějším dodavatelem turistických portálů v ČR. Spolupracuje s agenturou CzechTourism a Českou centrálou cestovního ruchu. Poslední 4 roky se zabývá rozvojem projektu mobilní geolokační aplikace GEOFUN s globálními ambicemi.

Vít Pechanec
Marketingový konzultant

Mentoři P-PINK

Přemysl Rubeš
Bohemia Venture Capital

premysl.rubes@gmail.com

Podnikatel, investor a vystudovaný matematik s mezinárodními zkušenostmi z analytických i exekutivních postů v korporacích a startupech. V nedávné době založil a vede investiční fond, který buduje a investuje do začínajících technologických firem.

Přemysl Rubeš
Bohemia Venture Capital
Jiří Janků
eBRÁNA & Feedyou

jiri@jiri-janku.cz

Vystudoval Fakultu ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Je spoluzakladatelem společnosti eBRÁNA, která se v roce 2016 zařadila mezi tři nejlepší partnery společnosti Google v České republice. Mezi jeho další aktivity patří mj. aktivní podpora začínajícím podnikatelům, přednáší a účastní se rozvojových projektů pro mladé lidi.

Jiří Janků
eBRÁNA & Feedyou
Luboš Volkov
Toptal

lubos@toptal.com

Luboš Volkov se za 7 let dostal z malého města ve východních Čechách do povědomí velkých firem a organizací jako Netgear, Fiat, Chrysler, United Healtcare nebo Leonardo DiCaprio Foundation. Jeho práce byla vidět v CNN, TechCrunch, Forbes, The Next Web a chválil ji Casey Neistat nebo Mark Cuban.

Luboš Volkov
Toptal
Viktor Kustein
Feedyou

viktor.kustein@feedyou.agency

Už během studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity založil Viktor Kustein společně s kolegy GrowJOB Institute. Jako konzultant se podílel na změně desítek českých firem a některým pomáhal expandovat do zahraničí, zejména do německy mluvících zemí. Po několika letech se přesunul do rodných Pardubic, kde se ve Feedyou stal produktovým manažerem. Zde Viktor pokračuje ve své vizi automatizovat opakující se procesy a tím dát prostor lidem v činnostech, ve kterých je robot nebo stroj nedokáže nahradit.

Viktor Kustein
Feedyou
Tomáš Vlček
TOSEDA

tomas.vlcek@toseda.cz

Tomáš Vlček je spoluzakladatelem společnosti TOSEDA, která se zabývá vývojem a komercializací hi-tech polymerních a nanokompozitních materiálů pro kosmický průmysl. Mezi klíčové partnery patří Evropská Kosmická Agentura ESA, Airbus, Thales Alenia Space a MT Aerospace. TOSEDA pravidelně pomáhá absolventům středních a vysokých škol v profesním rozjezdu formou odborných stáží a školení.

Tomáš Vlček
TOSEDA
Tomáš Ditrych
TD Legal

ditrych@tdlegal.cz

Tomáš Ditrych je advokát s více než desetiletou zkušeností z přední mezinárodní advokátní kanceláře. V rámci své soukromé praxe se naplno věnuje poskytování komplexního právního poradenství startupům, investičním fondům a andělským investorům.

Tomáš Ditrych
TD Legal
Pavel Stara
BK Pardubice

pavel.stara@bkpardubice.cz

Předseda představenstva a spolumajitel basketbalového klubu BK JIP Pardubice, manažer olympijských a sportovních parků, vedoucí investičního týmu projektu Dukla Sportovní. Mnohaleté působení ve sportovním prostředí společně s výkonem vysokých manažerských pozic vypěstovalo v Pavlovi schopnost úspěšně vytvářet, řídit a motivovat různorodé pracovní týmy.

Pavel Stara
BK Pardubice
Vojtěch Dlouhý
Feedyou

vojtech.dlouhy@feedyou.agency

Po studiu na Univerzitě Pardubice a návratu ze zahraničních stáží založil Vojtěch Dlouhý startup s názvem Angitu, který se následně transformoval do firmy Feedyou. Zde začal se svým týmem vyvíjet chatboty, kteří pomáhají lidem hledat práci, personalistům najít vhodného kandidáta a také se věnovat stávajícím zaměstnancům. Dnes jejich chatboti pomáhají i například v zákaznické podpoře nebo prodeji. Jsou partnerem Microsoftu a v září 2018 otevřeli pobočku v Německu. Vizí Feedyou je stát se globálním lídrem v chatbotech pro malé jazyky.“

Vojtěch Dlouhý
Feedyou
Kristýna Mášová
MUDR. KRISTÝNA MÁŠOVÁ

info@kristynamasova.cz

Lékařka a koučka, která objevila svůj talent pro práci s lidmi a stala se koučem, má za sebou více, než 1000 hodin práce s klienty. Inspirující, přímá a empatická. Dokáže položit otázky, které vás posunou někam, kde jste ještě nebyli a zároveň cítíte, že jste tam správně. Jejím snem je, aby se všichni živili tím, co je baví. Věří, že tak budou druhým lidem nejužitečnější.

Kristýna Mášová
MUDR. KRISTÝNA MÁŠOVÁ
Věra Nekvindová
Bc. Věra Nekvindová - KOUČINK, TERAPIE, SEMINÁŘE

nekvindova@email.cz

Koučka, lektorka a mentorka z Pardubic, která procestovala svět. Tah na branku, laskavost a pevná důslednost jsou hesla, kterými se řídí. Nerada jezdí na půl plynu a pomáhá ostatním odbrzdit se a probudit v sobě nadšení, odvahu a drive.

Věra Nekvindová
Bc. Věra Nekvindová - KOUČINK, TERAPIE, SEMINÁŘE
Jan Hrbek
Clever People

janhrbek@cleverpeople.cz

Zkušený pardubický podnikatel, majitel několika firem v různých odvětvích u nás i zahraničí, expert na obchod a vedení obchodních týmů.

Jan Hrbek
Clever People
Michala Gregorová
Fler.cz

gregorova.michala@gmail.com

Specialistka na PR, marketing a sociální sítě, spolupracuje se start-upy, e-commerce a dalšími inovativními firmami.

Michala Gregorová
Fler.cz
Michal Zálešák
Czech ICT Alliance

zalesak@czechict.cz

Michal Zálešák je výkonným ředitelem Czech ICT Alliance, která se od roku 2005 zabývá podporou českých IT firem a rovněž vede inkubátor hlavního města Prahy – Prague Startup Centre. Pomáhá startupům nejen z České republiky získat investice a dále se podílí na zajištění účasti firem na prestižních akcích jako TechCrunch Disrupt, CeBIT.

Michal Zálešák
Czech ICT Alliance

Vše co k podnikání a osobnímu rozvoji potřebujete

Zjistěte o našich službách více.

Nápad

Pomoc s vytvořením podnikatelského plánu a obchodního modelu, vyřizováním živnostenského oprávnění, založením firmy. Právní, daňové a účetní poradenství. Dotační výzvy.

Produkt

Konzultace zaměřené na správné nastartování vývojových a obchodních aktivit. Od nápadu k funkčnímu prototypu, prvním platícím zákazníkům až po mezinárodní distribuční kanály.

Zázemí

Coworking, pronájem kanceláří a reprezentativních prostorů pro jednání a eventy, virtuální asistence a administrativní podpora v historickém centru Pardubic.

Růst a expanze

Pomoc se získáváním nových zákazníků a hledáním příležitostí pro další rozvoj. Interaktivní workshopy. Odborné semináře. Setkání majitelů úspěšných firem, investorů, startupů a partnerů P-PINK.

Fotogalerie

Vše důležité včas ve vašem e-mailu

Pravidelná porce novinek z pardubické i zahraniční startupové scény zdarma.


Vznikli jsme ve spolupráci

Naši partneři