Od prvního nápadu po globální byznys

Podporujeme lidi ve svých nápadech, vytváření a rozvoji svých projektů a firem v Pardubickém kraji.

Organizační tým P-PINK

Jiří Janků
Ředitel P-Pink

jiri.janku@p-pink.cz

Jiří Janků
Ředitel P-Pink
Robin Langer
Manažer inkubace

robin.langer@p-pink.cz

První pracovní zkušenost zažil Robin, když mu bylo 5 let a vydělal si 8 korun za vykopání kyblíku brambor. Od té doby nasbíral bezpočet pracovních zkušeností od archeologických vykopávek, přes řízení pro VIP klienty až po šéfování internetovému obchodu. V současnosti Robin pomáhá v P-PINK začínajícím podnikatelům při rozjezdu jejich byznysu zejména v oblasti řízení rozvoje podnikání.

Robin Langer
Manažer inkubace
Šárka Stará
Koordinátorka marketingu a zázemí

sarka.stara@p-pink.cz

Šárka Stará
Koordinátorka marketingu a zázemí
Ondřej Dobeš
Komunitní a finanční manažer P-PINK

ondrej.dobes@p-pink.cz

Zajímá se o podnikatelské prostředí a formy jeho podpory v ČR i v zahraničí. Svou profesní dráhu zahájil na stáži v Agentuře pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Kromě toho se aktivně angažuje jako dobrovolník ve studentských organizacích na Univerzitě Pardubice. V současnosti studuje obor Economic Policy and Administration na Fakultě ekonomicko-správní na Univerzitě Pardubice.

Ondřej Dobeš
Komunitní a finanční manažer P-PINK
Hana Štěpánová
Projektová manažerka pro rozvoj spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi

hana.stepanova@p-pink.cz

Hanka se po celý život pohybuje mezi lidmi a pracuje pro ně. Její působení se zvětšuje v podobě spirály. Začala pracovat jako učitelka, poté 14 let byla starostkou obce. Další 4 roky radní Pardubického kraje, kde měla na starost regionální rozvoj, evropské fondy a inovace. Svoje zkušenosti a podrobnou znalost území nyní využívá v P-PINK. Její přidaná hodnota je to, že se ráda učí nové věci a toto poselství posílá dál.

Hana Štěpánová
Projektová manažerka pro rozvoj spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi

Mentoři P-PINK

Přemysl Rubeš
Presto Ventures

Podnikatel, investor a vystudovaný matematik s mezinárodními zkušenostmi z analytických i exekutivních postů v korporacích a startupech. V nedávné době založil a vede investiční fond, který buduje a investuje do začínajících technologických firem.

Přemysl Rubeš
Presto Ventures
Viktor Kustein
Feedyou

Už během studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity založil Viktor Kustein společně s kolegy GrowJOB Institute. Jako konzultant se podílel na změně desítek českých firem a některým pomáhal expandovat do zahraničí, zejména do německy mluvících zemí. Po několika letech se přesunul do rodných Pardubic, kde se ve Feedyou stal produktovým manažerem. Zde Viktor pokračuje ve své vizi automatizovat opakující se procesy a tím dát prostor lidem v činnostech, ve kterých je robot nebo stroj nedokáže nahradit.

Viktor Kustein
Feedyou
Luboš Volkov
Toptal

Luboš Volkov se za 7 let dostal z malého města ve východních Čechách do povědomí velkých firem a organizací jako Netgear, Fiat, Chrysler, United Healtcare nebo Leonardo DiCaprio Foundation. Jeho práce byla vidět v CNN, TechCrunch, Forbes, The Next Web a chválil ji Casey Neistat nebo Mark Cuban.

Luboš Volkov
Toptal
Pavel Stara
BK Pardubice

Předseda představenstva a spolumajitel basketbalového klubu BK JIP Pardubice, manažer olympijských a sportovních parků, vedoucí investičního týmu projektu Dukla Sportovní. Mnohaleté působení ve sportovním prostředí společně s výkonem vysokých manažerských pozic vypěstovalo v Pavlovi schopnost úspěšně vytvářet, řídit a motivovat různorodé pracovní týmy.

Pavel Stara
BK Pardubice
Martin Rozhoň
Angel Investor

Martin Rozhoň vybudoval miliardovou e-shopovou společnost VIVANTIS působící na několika trzích. Po jejím prodeji se věnuje investování do technologických startupů a do startupů se společenským přesahem.

Martin Rozhoň
Angel Investor
Mário Roženský
AffilBox & SupportBox

Mário Roženský vystudoval VUT Brno, obor Informatika. Během studia založil svou první firmu a věnoval se programování na zakázku. Skrze řadu různých on-line projektů se dostal až k poskytování SaaS aplikací AffilBox a SupportBox. Věnuje se vzdělávání v oblasti zákaznické péče a vyvážení byznysu a rodiny.

Mário Roženský
AffilBox & SupportBox
Tomáš Ditrych
TD Legal

Tomáš založil a vede advokátní kancelář MAVERICKS, prémiový právní butik zaměřující se na rozvíjející se společnosti a trhy, venture kapitálové investice, M&A transakce a IP / IT právo. Vystudoval práva v Praze (JUDr., PhD.) a v San Francisku (LL.M.), kde studoval jako držitel prestižního stipendia Thomas Franck Scholarship a kde získal specializaci na právní poradeství v oblasti startupů a rizikového kapitálu. Od svého návratu ze Silicon Valley se naplno věnuje poskytování komplexního právního poradenství dynamicky se rozvíjejícím společnostem, investičním fondům, inkubátorům a andělským investorům. Tomáš pravidelně přednáší na témata související s moderními technologiemi a investicemi do startupů.

Tomáš Ditrych
TD Legal
Vojtěch Dlouhý
Feedyou

Po studiu na Univerzitě Pardubice a návratu ze zahraničních stáží založil Vojtěch Dlouhý startup s názvem Angitu, který se následně transformoval do firmy Feedyou. Zde začal se svým týmem vyvíjet chatboty, kteří pomáhají lidem hledat práci, personalistům najít vhodného kandidáta a také se věnovat stávajícím zaměstnancům. Dnes jejich chatboti pomáhají i například v zákaznické podpoře nebo prodeji. Jsou partnerem Microsoftu a v září 2018 otevřeli pobočku v Německu. Vizí Feedyou je stát se globálním lídrem v chatbotech pro malé jazyky.“

Vojtěch Dlouhý
Feedyou
Jan Hrbek
Clever People

Zkušený pardubický podnikatel, majitel několika firem v různých odvětvích u nás i zahraničí, expert na obchod a vedení obchodních týmů.

Jan Hrbek
Clever People
Ivo Bureš
Vize | Inovace | Změna

Digitální a technologický nadšenec, s dlouholetou mezinárodní zkušeností ve vedoucích pozicích, který se zabývá strategickou inovací, řízením změny a digitální transformací. Produktový expert se zaměřením na agilní firemní kulturu, motivaci a vedení týmů.

Ivo Bureš
Vize | Inovace | Změna
Edita Bízová
Foto & Brand specialistka

Edita Bízová, profesionální fotografka, jejíž fotky získávají mezinárodní ceny a objevují se i v zahraničních časopisech, vás naučí, jak si můžete své produkty fotit sami a bez drahého vybavení. Ochotně vám pomůže i v začátcích podnikání, kdy se snažíte vybudovat vlastní značku a ``být vidět``. Přesně tou fází si ve svém podnikání sama několikrát prošla a proto sdílí konkrétní, jednoduše aplikovatelné tipy, které vás nebudou stát jmění.

Edita Bízová
Foto & Brand specialistka
Jaroslav Salva
Jaroslav Salva

Jaroslav Salva se před časem vydal na cestu mentora s cílem pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji. K tomu využívá zkušenosti, které načerpal za více jak 21 let práce na různých manažerských pozicích jak v malých českých společnostech tak i ve velkých amerických korporacích.

Jaroslav Salva
Jaroslav Salva
Sandra Nováková
Specialistka na on-line marketing

Pomáhám malým a středně velkým firmám (případně neziskovým organizacím, školám, obcím,...) s uchopením správného směru v on-line marketingu. Projdeme si vše od začátku, odpovíme si na základní otázky o vaší firmě a on-line nastavíme tak, aby dával smysl. Podíváme se na vaše webové stránky, sociální sítě, prezentace v katalozích a další prezentace na internetu. Určíme si cíl a společně k němu dojdeme.

Sandra Nováková
Specialistka na on-line marketing
Kristýna Mášová
MUDR. KRISTÝNA MÁŠOVÁ

Lékařka a koučka, která objevila svůj talent pro práci s lidmi a stala se koučem, má za sebou více, než 1000 hodin práce s klienty. Inspirující, přímá a empatická. Dokáže položit otázky, které vás posunou někam, kde jste ještě nebyli a zároveň cítíte, že jste tam správně. Jejím snem je, aby se všichni živili tím, co je baví. Věří, že tak budou druhým lidem nejužitečnější.

Kristýna Mášová
MUDR. KRISTÝNA MÁŠOVÁ
Petr Tomášek
Právnická fakulta UK

Petr je vyučujícím obchodního práva a zaměstnancem advokátní kanceláře. Ve své činnosti se zaměřuje na správné nastavení smluvních vztahů a na řádné fungování obchodních společností. Důraz klade na znalost právních předpisů a judikatury vyšších soudů. Zkušenosti sbírá i díky svému členství ve statutárních a kontrolních orgánech podnikajících i nepodnikajících právnických osob. Petr také pravidelně vystupuje na odborných konferencích a publikuje v recenzovaných časopisech. Udržuje i kontakt s předními univerzitami, především ve Velké Británii.

Petr Tomášek
Právnická fakulta UK
Tomáš Vlček
TOSEDA

Tomáš Vlček je spoluzakladatelem společnosti TOSEDA, která se zabývá vývojem a komercializací hi-tech polymerních a nanokompozitních materiálů pro kosmický průmysl. Mezi klíčové partnery patří Evropská Kosmická Agentura ESA, Airbus, Thales Alenia Space a MT Aerospace. TOSEDA pravidelně pomáhá absolventům středních a vysokých škol v profesním rozjezdu formou odborných stáží a školení.

Tomáš Vlček
TOSEDA
Michal Bíza
KOIA KOIA

Michal je odborník na online svět s 15ti letou zkušeností v oboru. Pomůže Vám zorientovat se v online prostředí a rozhodnout se zda a jaký potřebujete web, co pro Vaše podnikání má smysl a čemu se naopak vyhnout. Sám má agenturu pro online komunikaci a weby KOIA KOIA, podílel se na vstupu Contagious na český trh, rozjel úspěšný projekt Ve Mlejnech a v minulosti se staral i o klienty jako je Komerční banka.

Michal Bíza
KOIA KOIA
Michael Vávra
LinkedIn specialista

Během studia na Fakultě ekonomicko-správní v Pardubicích se věnoval kamionové dopravě v malé společnosti pro automotive průmysl. Po studiu se přesunul do oblasti náboru pracovníků od dělnických pozic až po vrcholový management pro široké spektrum společností. Zároveň působí jako mentor pro nové kolegy a interní školitel LinkedIn.

Michael Vávra
LinkedIn specialista
Martin Vítek
Fundchaser & Soutěž a Podnikej

Jmenuji se Martin Vítek a jsem spoluzakladatel Soutěž a Podnikej. Získal jsem řadu zkušeností a přehled díky své spolupráci s významnými partnery a kolegy v USA a České republice. Soutěž a Podnikej vznikla na základě mých zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL.

Martin Vítek
Fundchaser & Soutěž a Podnikej
Jana Horáčková
HORÁČEK A PARTNEŘI, advokátní kancelář

Jana je partnerkou advokátní kanceláře HORÁČEK A PARTNEŘI zaměřené na právní služby pro korporátní klientelu. Zakládáme si na tom, že naše právní rady jsou srozumitelné, protože jen tak mohou být klientům k užitku. Práva jsem vystudovala v ČR a na Central European University v Budapešti. Bohaté zkušenosti s řešením problémů podnikatelů jsem získala ve velké advokátní kanceláři a na pozici legal counsel v nadnárodní technologické společnosti. Věnuji se nastavování smluvních vztahů, pracovnímu právu, GDPR a M&A. Velkou část klientů tvoří rozvíjející se společnosti a technologické firmy. Pravidelně vyvíjím lektorskou činnost.

Jana Horáčková
HORÁČEK A PARTNEŘI, advokátní kancelář
Adam Vojtíšek
Adam Vojtíšek

Jsem student Mendelovi univerzity v Brně obor dřevařství. Studuji dálkově a při tom řídím své podnikání - konkrétně (tesařství/truhlářství). Živnost jsem si založil již jako student střední školy a nyní vím, že to bylo dobré rozhodnutí. Mé podnikání se velmi slibně rozvíjí a věřím, že již mám co předat mladým/budoucím podnikatelům, kteří začnou podnikat při studiu a vrhnou se do svých projektů a snů. Já bych jich v tom rád napomohl, protože cesta je opravdu náročná ale stojí za to si ji vybudovat. A dělat v životě, to co nás baví.

Adam Vojtíšek
Adam Vojtíšek
Robert Hladil
Epic PR

Spolumajitel komunikační agentury Epic PR. V oboru marketingu a PR působí 15 let. Za léta své praxe se podílel na množství komunikačních kampaní pro nadnárodní společnosti i pro menší či začínající firmy. Stojí za ním například práce pro největší advokátní kancelář v ČR Havel & Partners, pro poradenskou společnost PricewaterhouseCoopers nebo pro největšího světového výrobce stavebních hmot Saint-Gobaine. Věnuje se interní, externí i krizové komunikaci. Aktuálně působí také jako tiskový mluvčí laboratoří Synlab.

Robert Hladil
Epic PR
Jaroslav Vehrle
Jaroslav Vehrle

Vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni a Českou zemědělskou univerzitu v Praze. V rámci postgraduálního studia spolupracoval rovněž s Arkansas Univerzity USA. Je znalcem asijského trhu, pracoval jako podnikový ředitel logistiky v Indii. Specializuje se také na oblast podnikové ekonomiky. V současné době působí jako podnikový ředitel logistiky ve výrobní nadnárodní společnosti.

Jaroslav Vehrle
Jaroslav Vehrle
Lucie Částková
CoPlay

Studuji Univerzitu Pardubice obor Ekonomika a provoz podniku. Na střední škole jsem začala podnikat s ojedinělou společenskou hrou Olá, která propojuje nevidomé a zdravé lidi dohromady. Prošla jsem si několika startupovými soutěži, zkusila si vyzkoušet první dotaci a zároveň spolupracuji s několika podnikatelskými inkubátory. S tímhle vším ti při začátku podnikání mohu pomoci a zároveň ti pomůžu sehnat finance na tvůj nápad. Ráda ti předám zkušenosti a podpořím tě při startu.

Lucie Částková
CoPlay
Dalibor Musil
Dalibor Musil

Marketingový konzultant a designér z Pardubic. Pomáhá firmám zejména v e-commerce zlepšit obchodní výsledky, zvýšit spokojenost zákazníků a zefektivnit fungování byznysu díky marketingovým a designovým službám.

Dalibor Musil
Dalibor Musil
Michala Gregorová
Fler.cz

Specialistka na PR, marketing a sociální sítě, spolupracuje se start-upy, e-commerce a dalšími inovativními firmami.

Michala Gregorová
Fler.cz
Richard Červenka
Golden sheep

cervenka.richard@gmail.com

Vystudoval obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha. Přes 9 let byl ředitelem Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje a také Pardubického podnikatelského inkubátoru. V uplynulém období se aktivně podílel na přípravě a realizaci velkých investičních projektů.

Richard Červenka
Golden sheep
Věra Švach
Moje Dary

Jste žena, hledáte seberealizaci, naplnění, mateřskou rovnováhu nebo toužíte už konečně rozjet svůj vlastní online business a dobře se jím začít živit?
Už je čas zbavit se starých vzorců, vystoupit z komfortní zóny a vzít život pevně do svých rukou. Úspěch je nevyhnutelný. Já vás za ním provedu a podržím, když přijdou těžké chvíle, strachy a vnitřní bloky.

Věra Švach
Moje Dary
Michal Zálešák
Czech ICT Alliance

Michal Zálešák je výkonným ředitelem Czech ICT Alliance, která se od roku 2005 zabývá podporou českých IT firem a rovněž vede inkubátor hlavního města Prahy – Prague Startup Centre. Pomáhá startupům nejen z České republiky získat investice a dále se podílí na zajištění účasti firem na prestižních akcích jako TechCrunch Disrupt, CeBIT.

Michal Zálešák
Czech ICT Alliance
Jana Jáčová
UOL Účetnictví

Majitelka a zakladatelka UOL Účetnictví

Jana Jáčová
UOL Účetnictví
Petr Rudzan
PomohuVam

Petr pomáhá organizacím překonat náročné situace k dosažení nejlepšího možného řešení a výsledku. Pracuje s jednotlivci i týmy, jednorázově i dlouhodobě. Specializuje se na firemní procesy a projekty. Používá 20 let zkušeností z koučovací, mentorské, terapeutické a manažerské praxe. (in English: Petr’s mission is to strengthen you lead and reach the potential, whichever exist.)

Petr Rudzan
PomohuVam
Kateřina Langrová
Dofča. cz s.r.o.

Již více jak 18 let se profesně věnuji turistickému ruchu. Cestuji, objevuji, prozkoumávám takovým způsobem, abych pomohla klientům rozšířit jejich obzory.

Jako mentor nabízím hlavně ženám, jak se zorientovat v „divočině“ životního cyklu, jak se vypořádat s otázkou založení vlastního businessu a mateřství.

Kateřina Langrová
Dofča. cz s.r.o.
Lucie Rybková
Lucie Rybková

Majitele firem a manažery podporuji k vytváření poctivých a smysluplných hodnot, výrobků a služeb, které mají přidanou hodnotu nejen pro zákazníka a které se nakonec vrátí zpět ve formě energie a peněz.
Ve svém životě se věnuji zejména OSOBNÍmu ROZVOJi, OBCHODu a PODNIKÁNÍ. Ráda propojuji osobní a pracovní životy, protože to jsou dvě nedílné součásti, které se navzájem ovlivňují a mohou se skvěle doplňovat a podporovat. Díky rozvoji vlastního potenciálu a využití osobních a obchodních zkušeností jsem objevila způsob, jak zdolávat překážky a dosahovat svých cílů v práci i v životě.

Lucie Rybková
Lucie Rybková
Věra Nekvindová
Bc. Věra Nekvindová - KOUČINK, TERAPIE, SEMINÁŘE

Koučka, lektorka a mentorka z Pardubic, která procestovala svět. Tah na branku, laskavost a pevná důslednost jsou hesla, kterými se řídí. Nerada jezdí na půl plynu a pomáhá ostatním odbrzdit se a probudit v sobě nadšení, odvahu a drive.

Věra Nekvindová
Bc. Věra Nekvindová - KOUČINK, TERAPIE, SEMINÁŘE
Vít Baloušek
Lektor a konzultant

Pracoval jako kreativní ředitel v reklamní agentuře MediaAction - začínal jako novinář, působil jako dramaturg v talk show – poté přešel jako copywriter do reklamy, působil v mezinárodních reklamních agenturách: Grey, DDB, Proximity, Leo Burnett a pro Hachette Filipacchi, mezinárodní vydavatelství. Nyní již 12 let pracuje jako lektor a trenér vzdělávacích programů, předává své zkušenosti interaktivní metodou workshopu - má certifikaci jako mezinárodní trenér pro ŠKODA AUTO. Jako konzultant se zabývá business modely firem a tvorbou efektivní marketingové komunikace.

Vít Baloušek
Lektor a konzultant
Vít Pechanec
Early stage konzultant

Řídí společnost World Media Partners, která je nejvýznamnějším dodavatelem turistických portálů v ČR. Spolupracuje s agenturou CzechTourism a Českou centrálou cestovního ruchu. Poslední 4 roky se zabývá rozvojem projektu mobilní geolokační aplikace GEOFUN s globálními ambicemi.

Vít Pechanec
Early stage konzultant
Matej Kult
AIKIT Digital

Matěj Kult je podnikatel, vizionář a člověk perfektně znalý prostředí ICT jak v ČR, tak na trhu v USA, kde má pobočku jeho společnost AIKIT Digital.

Aktuálně pracuje na rozvoji SW studia, vývoji produktu, který vuyžívá dat k personalizování contentu, která má pomoc jak start-upům, etablovaným firmám a retail uživatelů, k dalšímu růstu, posílení pozice na trhu a budováním efektivních týmů, které fungují celosvětově.

Matej Kult
AIKIT Digital
Jarmila Menšíková
Specialista na sociální podnikání

Jarmila pracuje na volné noze jako lektorka, konzultantka a mentorka. Pomůže vám připravit vlastní podnikatelský záměr, zorientovat se v dotačních podporách a díky své dvanáctileté praxi ve vzdělávání dospělých vás nasměruje, jak na sobě pracovat a rozvíjet svoje kompetence. Má bohaté zkušenosti z práce v soukromém, veřejném i neziskovém sektoru s přesahem do sociálního podnikání.

Jarmila Menšíková
Specialista na sociální podnikání
Honza Musil
UX/UI | Grafika | Foto

Honza od začátku svého podnikání pomáhám firmám s rozvojem jejich brandu a realizací webových stránek. Rozvinout nápad, poznat chování klientů a nabídnout jim snadno věci, které hledají. Uživatelské rozhraní, vizuální stránka a fotografie se propojují v jeden funkční celek.

Honza Musil
UX/UI | Grafika | Foto
Jan Hrabánek
Business Consultancy & Coaching

Působí jako nezávislý poradce a mentor při hledání řešení krizových situací v životě organizací. Specializuje se na řízení změn, motivaci a vedení týmů, nastavení obchodních strategií a správy klíčových zákazníků. Pomáhá zavedeným společnostem i začínajícím kolegům.
Úspěšnou spolupráci opírá o otevřenost, respekt a důvěru. V jednáních se řídí mottem TANSQ (There Are No Stupid Questions).

Jan Hrabánek
Business Consultancy & Coaching

Vše co k podnikání a osobnímu rozvoji potřebujete

Zjistěte o našich službách více.

Nápad

Pomoc s vytvořením podnikatelského plánu a obchodního modelu, vyřizováním živnostenského oprávnění, založením firmy. Právní, daňové a účetní poradenství. Dotační výzvy.

Produkt

Konzultace zaměřené na správné nastartování vývojových a obchodních aktivit. Od nápadu k funkčnímu prototypu, prvním platícím zákazníkům až po mezinárodní distribuční kanály.

Zázemí

Coworking, pronájem kanceláří a reprezentativních prostorů pro jednání a eventy, virtuální asistence a administrativní podpora v historickém centru Pardubic.

Růst a expanze

Pomoc se získáváním nových zákazníků a hledáním příležitostí pro další rozvoj. Interaktivní workshopy. Odborné semináře. Setkání majitelů úspěšných firem, investorů, startupů a partnerů P-PINK.

Fotogalerie

Vznikli jsme ve spolupráci

Naši partneři