Nabídka pro střední školy – spolupráce s Pardubickým podnikatelským inkubátorem

Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko,
dovolte nám, abychom Vás seznámili s nabídkou Pardubického podnikatelského inkubátoru (P-PINK) pro studenty středních škol v Pardubickém kraji.

Ve školním roce 2019/20 budeme pořádat následující tematické workshopy:

  1. Objev v sobě podnikatele: jedná se o interaktivní workshop, jehož cílem je aktivizovat podnikavost a podnikatelské myšlení u studentů. Časová náročnost workshopu jsou 2 vyučovací hodiny, akce je pro cca
    15 studentů. K její realizaci je potřeba pouze místnost s projektorem a tabule, případně PC.
  2. Podnikání stojí za to aneb jak jsme to dokázali: interaktivní diskuse s několika úspěšnými podnikateli z regionu, kteří představí svůj příběh a mluví o výhodách a nevýhodách podnikání. Časová náročnost je 1-2
    vyučovací hodiny, kapacita až 30 vybraných studentů. Akce je realizovaná v prostorách P-PINK, v případě potřeby lze uspořádat seminář u Vás. K realizaci je potřeba místnost s projektorem, případně PC.
  3. PINKni mi svůj nápad: necháváme studenty, aby na konkrétním pracovním problému konkrétních podnikatelů (firem) představili svůj mladý neotřelý názor a pomohli podnikateli problém řešit. Studenti získají neocenitelnou praxi ze setkání se skutečnými podnikatelskými bolestmi. Lze realizovat formou „grilování“ podnikatele na hodině nebo v rámci projektového dne. Časová náročnost je 1-2 vyučovací hodiny, v případě projektového dne dle individuální dohody se školou a podnikatelem. K realizaci je potřeba místnost s projektorem a tabulí, další dle individuální dohody. Množství studentů je limitováno pouze prostory, případně dle specifického zaměření projektu.
  4. Soutěž a Podnikej: soutěž pro středoškolské studenty, pořádaná ve spolupráci s P-PINK. Účast v soutěži dává studentům příležitost vyzkoušet si podnikání a vytvořit vlastní projekt za pomoci zkušených mentorů a úspěšných podnikatelů. Studenti mohou v soutěži vyhrát zajímavé ceny, včetně obchodní cesty do Chicaga.

Kromě jednorázových seminářů nabízíme také konzultace konkrétních podnikatelských nápadů a záměrů Vašich studentů. Rádi Vás také pozveme na naše akce, konané v prostorách P-PINK.
Služby organizované P-PINK jsou pro školy zdarma. V rámci naší činnosti spolupracujeme s KAP Pk.

Kontakt pro bližší informace k této nabídce:
Mgr. Petra Srdínková, tel. 775 540 185, e-mail: petra.srdinkova@p-pink.cz.

Jsme veřejný subjekt, podporovaný Pardubickým krajem a městem Pardubice.
Více o nás zde: https://www.p-pink.cz/
Informace o projektu Soutěž a podnikej naleznete na tomto odkazu: http://soutezapodnikej.cz/

Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x