Jak přemýšlet o byznys plánu a jak ho prezentovat.

Interaktivní seminář, ve kterém se zaměříme na stěžejní koncept startu každého projektu, podnikatelský/business plán. Bez něj nelze odsouhlasit investici do Vašeho nového projektu v zaměstnání, získat peníze od investorů pro Váš nový start-up nebo říct, jestli vůbec má smysl se do nového podniku pouštět.

Cílem akce není naučit se vytvářet excelové tabulky s finančním plánem, ani složité prezentace nebo rozsáhle dokumenty. Hlavním cílem semináře je pochopit, co je nejdůležitější při vymýšlení, plánování a přípravě strategie Vašeho nového projektu, jaké otázky si položit, a co dělat, když na ně zatím neznáte odpovědi. To vše s ohledem na to, abyste uměli strukturovaně přemýšlet o byznysu a uměli ho odprezentovat Vašim blízkým, budoucím obchodním partnerům, investorům a obecně všem, od kterých budete chtít zpětnou vazbu, radu, financování či jinou pomoc.

Lektor:

Přemysl Rubeš, Bohemia Venture Capital

Podnikatel, investor a vystudovaný matematik s mezinárodními zkušenostmi z analytických i exekutivních postů v korporacích a startupech. V nedávné době založil a vede investiční fond, který buduje a investuje do začínajících technologických firem.

Vstupné zdarma.

Registrujte se zde.

Váš komentář

avatar