Firemní Instagram od základů

V dalším díle Podnikání od A do Z se podíváme na firemní Instagram a to od samotných základů.

Instagram je velmi populární sociální síť a zároveň marketingový nástroj, který v komunikaci své značky můžete využít. Nezáleží na tom, jestli jste s Instagramem na úplném začátku, nebo teprve uvažujete, zda ho mezi své marketingové kanály zařadíte. Je možné, že už ho využíváte a neplní vaše očekávání. Ve všech případech je nutné vědět, jak nad Instagramem byznysově přemýšlet.

Během webináře si ujasníme, jestli se Instagram pro váš byznys to pravé. Podíváme se i na to, čím se Instagram odlišuje od ostatních sociálních sítí, jaké uživatele tam můžete oslovit a pro jaké produkty se hodí. Ukážeme si, na co si dát pozor, jak správně nastavit profil i jak přistoupit ke strategii, plánování a tvorbě kvalitního obsahu tak, aby reprezentoval vaši značku a z fanoušků se postupně stávali zákazníci.

Lektor: Aneta Kubů, je marketingovou ředitelkou pardubické digitální agentury eBRÁNA. Má pod palcem veškerou komunikaci, která jde směrem k současným i potenciálním klientům a zaměstnancům. Během posledních let se soustředí na předávání svých zkušeností a know-how ze světa marketingu, grafiky a sociálních sítí formou mentoringu, školení a workshopů. Jejími školeními prošly desítky spokojených účastníků nejen v eBRÁNĚ, ale například i v podnikatelském inkubátoru P-PINK, spolku Podnikavých žen Pardubického kraje nebo v APEKu. Mimo to se ve volném čase věnuje budování komunity marketérek ve Východních Čechách a rozvíjí účastníky vzdělávacích programů Holek z marketingu v roli mentorky.

Termín: úterý 21.6.2022 v 18:00 online

Po přednášce budete mít možnost domluvit si individuální konzultaci s lektorem, v rámci které můžete probrat detailněji téma přednášky, už konkrétně zaměřené přímo na vaše podnikání (veškeré náklady na konzultace hradí P-PINK).

Bezplatná registrace na email ondrej.dobes@p-pink.cz nebo zde: https://bit.ly/PodnikaniAZ6

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x