Chci podnikat, ale nevím v čem. Aneb jak si pro sebe vybrat ten správný směr.

Přemýšlíte o tom, že možná nejste v zaměstnání zcela spokojeni a láká Vás začít pracovat pro sebe? Vzrušuje Vás představa, že se vrhnete do vlastního podnikání a budete mít konečně nadvládu nad svým životem? Chcete převzít absolutní zodpovědnost za svůj život? Tak vpřed směr rozjetí vlastního podnikání….jenže než se dáte do pohybu, přijde vystřízlivění provázené známou hláškou: “No jo, já vlastně ale vůbec nevím v čem podnikat”? A poté následuje skepse, rezignace a o několik týdnů či měsíců se celý proces opakuje se stejným průběhem a stejným výsledkem.

Pro rozbití tohoto začarovaného kruhu je potřeba znát své silné stránky, vědět o svých vášních a zálibách a v neposlední řadě vědět něco málo o sobě samém a vlastním vnitřním nastavení. A rozhodně nedělat chybu tím, že budete podceňovat význam udělání prvního kroku na cestě za svým vysněným životem. Je to trochu klišé, ale v těch bývá často schována moudrost světa.

Cesty, jak přemýšlet o výběru správného směru pro Vaše podnikání Vám ukáže mentorka P-PINK, paní Kristýna Mášová. Ta dokáže položit otázky, které vás posunou někam, kde jste ještě nebyli a zároveň cítíte, že jste tam správně. Jejím snem je, aby se všichni živili tím, co je baví. Věří, že tak budou druhým lidem nejužitečnější.

Více informací o MUDR. Kristýně Mášové naleznete na:

kristynamasova.cz/ 

Akce se koná ve čtvrtek 21. 2. 2019 v 14:00 v P-PINK.

Vstup zdarma.

Přihlaste se zde.

Váš komentář

avatar