Cenotvorba v podnikání

SEMINÁŘ ODLOŽEN NA ZATÍM NESTANOVENÝ TERMÍN

Věděli jste, že správně naceněný výrobek nebo služba často může rozhodnout o úspěchu nebo neúspěchu celého podnikání? Nejste si jistí tím, jakou cenovku plodům vašeho snažení dát? Nebo prostě jenom chcete, aby vám za několikaleté snažení zbývalo ve firmě více peněz? Pak čtěte dál, protože máme seminář přímo pro vás.

Co se na semináři dozvíte

  • Jak správně namodelovat cenu vzhledem k různým faktorům trhu, stavu firmy, konkurenci.
  • Jak drahé je ZDARMA?
  • Proč je dobré, aby firma vytvářela finanční rezervy, jak je vytvořit a na co je použít.
  • Pohled na cenu výrobku/služby přes behaviorální ekonomii a teorii Modrého oceánu.
  • Co je dynamická cenotvorba a kdy ji použít.
  • Jak správně dávat slevy a kdy je nedávat vůbec.
  • Jak vysvětlit zákazníkovi, za co platí.
 
Přijďte si do PPINK poslechnout o cenotvorbě v podnikání a zjistěte, jak správně přistupovat k cenové politice svého byznysu. Jedná se o interaktivní seminář.

Vstupné zdarma.

 

Lektor:

Viktor Kustein, Head of Product Feedyou

Už během studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity založil Viktor Kustein společně s kolegy GrowJOB Institute. Jako konzultant se podílel na změně desítek českých firem a některým pomáhal expandovat do zahraničí, zejména do německy mluvících zemí. Při business konzultacích pomáhal firmám ujasnit si a komunikovat jejich firemní vize a hodnoty. Spolupracoval s firmami jako ČSOB, Česká spořitelna, LEO Express, Invia nebo Mall. Po 10 letech přijal místo Head of HR v investiční skupině Rockaway Capital Jakuba Havrlanta a loni se po 4 letech přesunul zpět do rodných Pardubic, kde nastoupil jako Head of Product ve Feedyou, pardubické firmě zaměřující se na vývoj komunikačních robotů a umělé inteligence.

 

Registrujte se na: http://bit.ly/cenotvorba-v-podnikani

Váš komentář

avatar