Byznystarter – nový projekt pro podporu podnikání ve Východních Čechách

Přemýšlíte o zahájení vlastního podnikání, ale nevíte, kde začít? 

Jste z Východních Čech? 

 

Pokud jste si řekli dvakrát ano, tak jste správně narazili na zbrusu nový projekt určen pro každého nadšence a každou nadšenkyni, kteří mají chuť a zájem pustit se na dobrodružnou výpravu do světa podnikání. Začátky nebývají jednoduché a upřímně řečeno ve skutečnosti jsou i dost tvrdé, protože člověk se musí zorientovat v bambilionu věcí, pravidel a zákonů a také se mj. musí stát odborníkem v milionu různých řemesel od práva, obchodu, marketingu až po personalistu, zbožíznalce, věštce a psychologa. Není to snadné a úspěch se mnohdy dostaví až s různě velkým odstupem, ale garantujeme Vám, že jakmile se úspěch dostaví, tak to stojí za to. Bohužel tvrdé začátky mnoho lidí od podnikání odradí, přestože by mohli být i oni úspěšní. Stačili by jim jen trochu poradit a upozornit je na co si dát hned z kraje podnikání pozor. Z tohoto důvodu vznikl nový projekt Byznystarter, který podnikatelům a všem zájemcům o podnikání z Královéhradeckého a Pardubického kraje podá na jejich byznysovém startu pomocnou ruku. 

Byznystarter je pro všechny lidi, kteří se chtějí v byznysovém světě postavit na vlastní nohy a jen možná na začátku trochu tápou, kde a jak vlastně začít. V průběhu dvou měsíců na Vás budou čekat vypečená témata od intenzivního hledání samotného nápadu na podnikání (pokud víte, že chcete podnikat, ale ještě nevíte v čem), přes upozornění na časté právní kulišárny (tyhle potvůrky nevypadají zpočátku zle, ale jakmile přijde jejich čas jsou dost nebezpečné) až po samotné možnosti financování Vašeho skvělého byznysu. Bude tu všechno a bude to všechno pro Vás. Cenou za tuto službu bude Vaše pozornost a aktivita, kterou budete muset vyvinout (holt podnikání se samo nerozjede). 

 

Jednotlivá setkání Byznystarter budou probíhat od dubna do června roku 2021 vždy ve středu ve 14denním intervalu. Webináře proběhnou přes online nástroj Zoom pod vedením daného lektora. 

 

Přihlaste se do Byznystarter už teď na odkazu: https://bit.ly/byznystarter-2021-ppink

Projekt Byznystarter je zbrusu novým projektem, který společně organizují Technologické centrum Hradec Králové (TCHK) a Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK). Obě zmíněné organizace se věnují podpoře a rozvoji podnikání a podnikavosti napříč celým Královéhradeckým a Pardubickým krajem (samozřejmě dle své spádovosti). Pomoc zde získají podnikatelé a podnikavci jak z krajských měst, tak i z nejodlehlejších koutů obou krajů.  

TCHK a P-PINK mají i přes svoji geografickou blízkost také blízkost odbornou, a navíc sdílí i stejný cíl a tím je rozvoj a podpora regionální podnikatelského prostřední. Tohoto cíle se každá organizace snaží dosáhnout vlastními aktivitami, ale mnohdy se jejich cesty zkříží (v dobrém samozřejmě), což vyústí v produktivní spolupráci. Byznystarter je právě takovou nejčerstvější vzájemnou spoluprací obou regionálních inovačních center.   

 

 

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x