Ani jeden posírač

Středeční akce u nás v P-PINK Grow JOB Fest zaměřená na téma osobního rozvoje byla zaplněná do posledního místa. Společně jsme se dozvěděli nejaktuálnější poznatky z této oblasti a strávili příjemných pět hodin ve společnosti Growjob týmu.

Petr Ludwig známý autor knihy Konec prokrastinace nám poradil, jak najít udržitelné poslání a pracovní naplnění. Denisa Dědičová specialistka na téma osobní vize, hrdosti a spokojenosti nám ukázala, jak posilovat vlastní hodnoty. Moderátor konferencí, HR manažer a konzultant GrowJOB Institutu Lukáš Havránek se ve své přednášce zaměřil na klíč k udržitelným návykům. Miroslava Škubalová jako certifikovaná mediátorka Asociace mediátorů ČR nám dala manuál k řešení konfliktů na pracovišti. Anatomii negativních emocí s námi probrala koučka a lektorka kurzů o zvládání stresu Paula Fassati a Adéla Plesnik Schicker školitelka společností z žebříčku Fortune 500 nám prozradila, jak využít náš mentální potenciál na maximum.

Děkujeme za skvělé ohlasy a brzy vás pozveme na další akci v P-PINK. Našeho Ondru nejvíce zaujalo téma posouvači a posírači. A co Vás?

0 0 votes
Article Rating
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x