Seminář barevná typologie

Mají různé osobnosti i různé barvy?

Znalosti osobnostních typologií jsou velmi důležité jak u obchodních jednání, tak pro vztahy na pracovišti i v rodině. Někdy máte velmi málo času na poznání „protistrany“ a přípravu vhodné strategie tak, abyste dosáhli svých cílů – poznali člověka a třeba dohodli obchod. Pokud toto ovládáte, budou stačit max. 2 minuty a s 66% pravděpodobností budete úspěšní.

Dorazte dne 17. 2. 2020 v 14:00 do našich prostor v P-PINK (náměstí Republiky 2686, Pardubice) a naučte se  rozpoznávat barevnou typologii lidí a výrazně zvyšte úspěšnost Vašich vztahů. Dozvíte se jak rozpoznat zelené, červené, modré nebo žluté lidi a podle toho se zařídíte.

 

Školení vede zkušený manažer, bývalý spolumajitel lékárna.cz Pavel Hrstka

Více informací o Pavlu Hrstkovi naleznete na: http://www.motivp.com/profile/Pavel_Hrstka

 

Program školení:

13:40 – 14:00 – Registrace účastníků.

14:00 – Začátek školení

17:00 – Konec školení

 

FuckUp Night Pardubice Vol. I

První pardubická FuckUp Night je tady!

Budeme se na Vás těšit v prostorách Automatických mlýnů v Pardubicích.

Čeká na Vás pětice spíkrů vyprávějících o jejich životních prohrách a lekcích co si z těchto proher odnesli.

Vstupenky jsou v prodeji buď online na portálu Ticket Potál nebo fyzicky v Informačním centru Pardubice.

Pořádá PPINK a FuckUp Nights Prague a Automatické mlýny

————————————————————————————-

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů…
Více na www.fuckupnights.cz

Libor Winkler – Život v komplexitě

Bude se jednat o ŽIVÝ PŘENOS do P-PINK.

Úspěšní lidé jsou schopni se pohybovat a pracovat ve více kontextech najednou. Z každého si vyberou to nejlepší a vzájemně je kombinují. Libor Winkler pohovoří o své cestě k nezávislosti a o momentech, které jej formovaly. Dozvíme se, proč podporuje umění a jak se k němu dostal, jaký má vztah k vědě nebo třeba, jak se dívá na hranu mezi podporou a businessem. Jakých podnikatelů si váží a jaký je jeho vztah k riskování a co on sám ve svém životě riskoval.

Libor Winkler – jeden z hlavních akcionářů a řídící partner finanční skupiny RSJ, která obchoduje na světových burzách a spravuje široké portfolio investic v České republice i zahraničí. Mimo RSJ má podnikatelské aktivity na rodném Ostravsku a spoluvlastní vinařství Dobrá vinice, vinné bary Vinograf, pražskou restauraci Field. Do umění investuje prostřednictvím fondu ProArte, jehož je spoluzakladatelem. Stál také u zrodu Nadačního fondu Neuron na podporu vědy, NF proti korupci a NF nezávislé žurnalistiky či Centra Centra současného umění DOX.

 

O BRAIN&BREAKFAST

Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem. Snídaně se konají jednou za měsíc.

 

Přednáška Život v komplexitě bude vysílána do P-PINK prostřednictvím živého přenosu, který proběhne ve čtvrtek 20. 2. 2020 od 8:30.

 

VSTUP A REGISTRACE

Přihlaste se zdarma na http://bit.ly/zivot-v-komplexite

Těšíme se!

Lean Canvas

Podstatou nástroje Lean Canvas je vztah problém-řešení, přičemž vychází z předpokladu, že pokud najdeme u zákazníků dostatečně silný problém, který dokážeme vyřešit, zvyšujeme pravděpodobnost úspěchu našeho nápadu.
 
Lean Canvas je stručný, snadný a přehledný nástroj, který popisuje podstatu Vašeho podnikatelského nápadu a umožňuje ho představit komukoliv během několika minut. Konzultace s odborníky, u kterých Vás zajímá jejich názor, probíhají mnohem efektivněji, když máte připraveno jasné a rychlé vysvětlení o co ve vašem podnikání jde. To je také důvodem, proč je Lean Canvas velice populární mezi globálními startupy a investory.
 
Přijďte si do PPINK sestavit svůj vlastní Lean Canvas a zjistěte, jak vypadá Váš podnikatelský nápad v širším měřítku. Jedná se o interaktivní workshop.

Vstupné zdarma.

 

Lektoři:

Petra Srdínková a Robin Langer

z  Pardubického podnikatelského inkubátoru, z.ú.

 

Registrujte se na: http://bit.ly/azp-lean-canvas

T-MOBILE ROZJEZDY 2020

10. ročník Rozjezdů právě startuje

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo už na vlastní triko podnikáte? Nebo znáte někoho takového ve svém okolí? Přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů! Vyhrát můžete jak v regionálním, tak i v celostátním kole soutěže. Pro všechny finalisty jsou připraveny ceny v celkové výši přes 3,25 milionu korun. Nově udělujeme i cenu za nejlepší technologické řešení a odpovědné podnikání.

Pro koho je soutěž přesně určena? Pro všechny, kteří:

  • mají v hlavě nápad a plán, jak na něm postavit podnikání
  • podnikají s přihlašovaným předmětem podnikání méně než rok nebo své podnikání rozjedou do šesti měsíců od vyhodnocení soutěže. Nevadí tedy, jestli jste v minulosti s jiným produktem nebo službou již podnikali a že máte IČO déle než rok.

A jaké výhry čekají na vítěze?

  • Až 42 výherců si rozdělí odměny v hodnotě přes 3,25 milionu korun
  • Celostátní vítěz může vyhrát ceny za více než 1,1 milionu korun
  • Kromě finanční injekce pro vaše podnikání výhra zahrnuje i konzultace zdarma od odborníků na reklamu, on-line marketing, komunikaci, daně, účetnictví, ale i rady právníků a investorů. Dále pak i věcné ceny od partnerů soutěže: AZ legal, CEG, ČMA, Expertia, Samsung a Seznam.

 

Přihlásit své projekty můžete do 24. února. Více o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

Těšíme se na skvělé projekty a držíme všem palce, aby uspěli!

 

Porota a výhry

V porotách zasednou odborníci, ale také úspěšní podnikatelé a investoři, jako jsou například Margareta Křížová nebo Martin Korman. Porotci hledají nejen neotřelé nápady, zajímají se i o realizaci podnikatelského záměru. Na celostátního vítěze čekají ceny v celkové hodnotě zhruba 1,1 milionu Kč. Kromě finančního daru od T-Mobile ve výši 150 tisíc Kč je to reklamní a PR kampaň v souhrnné hodnotě 315 tisíc Kč, podnikatelské, právní i účetní poradenství a věcné ceny od partnerů programu.

I letos bude Česká manažerská asociace vybírat držitele Zvláštní ceny pro mladé talenty. Asociace vybere ze všech regionálních vítězů tři nejlepší uchazeče ve věku do 40 let, kteří dostanou možnost zúčastnit se mentoringového programu XY – Transfer, a načerpat tak zkušenosti od starších kolegů

Předchozí ročníky T-Mobile Rozjezdů

T-Mobile Rozjezdy v roce 2019 vyhrála trojice Pavel Hrstka, Martin Burkoň a René Němeček z Chrudimi, kteří stojí za tričky CityZen, světově unikátní technologií ošetření vlákna zbavující oblečení „koláčů“ potu v podpaží. Cenu veřejnosti si připsali manželé Holánkovi z Prahy, kteří provozují dortové studio DELU CAKE.

T-Mobile Rozjezdy během devíti ročníků uspořádaly 101 seminářů pro začínající podnikatele, zúčastnilo se jich 6150 lidí. Poroty vyhodnotily 4079 přihlášek a mezi 462 vítězů rozdělily 42,5 miliónu korun.

O SOUTĚŽI

T-Mobile Rozjezdy jsou dlouhodobým programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší podnikatelský nápad a plán. Od 27. ledna do 24. února se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání s daným nápadem registrováni kratší dobu než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji budou vybráni tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky služeb a věcné ceny. O celostátním vítězi rozhoduje porota. Cena za nejlepší technologické řešení a Cena za odpovědné podnikání jsou novinkami letošního ročníku. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi Ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Česká manažerská asociace uděluje Zvláštní cenu pro mladé talenty. Bezplatné regionální semináře otevřené široké veřejnosti se konají v březnu a dubnu v pěti městech: Plzni, Českých Budějovicích, Brně, Olomouci a Praze.

Regionálním partnerem projektu je P-PINK, který nabízí soutěžícím možnost konzultace a poradenství s vyplněním přihlášky do letošního ročníku T-Mobile Rozjezdy.

 

Parádní nápad

Máte nápad na zajímavý podnikatelský záměr?
Proměňte svůj nápad v realitu a přihlaste svůj nápad do soutěže Parádní nápad.

Kategorie soutěže
1) Oblast udržitelné energie (vhodné pro mladé lidi do 35 let v oblasti udržitelné energie) – podkategorie:

–  Ochrana životního prostředí

– Ekologie- Elektrochemie

– Elektrotechnika

– Robotika

– Energetické & průmyslové technologie
2) Nápad (vhodné pro studenty, doktorandy, vědce ve fázi nápadu ve vypsaných podkategorií) – podkategorie:

– Doprava

– Mobilita

– Urbanismus

– Enviromentální technologie

– ICT- Energetika

– Ostatní průmysl
3) Projekt (vhodné pro inovátory, vědce, podnikatele ve fázi projektu ve vypsaných oblastech) – podkategorie:

– Doprava

– Mobilita

– Urbanismus

– Enviromentální technologie

– ICT- Energetika

– Ostatní průmysl

Ceny

  • Ceny za 300.000,- Kč
  • Představení v Tel Avivu na veletrhu Startupů
  • 30.000,- Kč v hotovosti

Kontakt
Pro přihlášení svého nápadu nebo pro více informací se obraťte na http://powerhub.cz/paradni-napad/

Akademie sociálního podnikání

V letošním roce dojde ke zahájení AKADEMIE PRO SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ, kterou se Pardubický kraj společně s pardubickou Regionální kanceláří agentury CzechInvest a Pardubickým podnikatelským inkubátorem z.ú. (P-PINK), rozhodl podpořit posílení kompetencí managementu organizací zabývajících se některou z forem sociálního podnikání v našem kraji.

Cílem vzdělávací akademie je rozvoj sociálních podniků směrem ke konkurenceschopnosti a udržitelnosti na trhu.

Akademie bude probíhat od března do prosince 2020 a v průběhu 70 hodin vzdělávání rozdělených do 10 dnů (1 den/měsíc) si účastníci projdou jednotlivými tématy se zaměřením na rozvoj sociálního podniku, kterými je provede 14 zkušených lektorů. Jednotlivá témata jsou koncipována tak, aby posílila kompetence a dovednosti managementu, a to zejména do oblastí, které se týkají jednak ekonomické prosperity podniku (tj. analýzy trhu, prostředí a konkurence, finančního plánování či marketingu a jeho nástrojů), pak také osobnostního rozvoje v oblastech řízení lidských zdrojů (komunikace a efektivita).

„Sociální podnikání podporujeme v našem kraji už řadu let. Tyto podniky se však často potýkají s nedostatkem aktuálních informací, ověřených postupů či příkladů dobré praxe. Právě proto jsme pro letošní rok připravili vzdělávací akademii jejímž cílem je zvýšit konkurenceschopnost sociálních podniků a jejich udržitelnost na trhu“ říká radní pro sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola.

Oblast sociálního podnikání má podporu i ze strany Agentury CzechInvest. „Sociální podniky v Pardubickém kraji představují významné zaměstnavatele s vysokou celospolečenskou přidanou hodnotou spočívající ve vytváření pracovních příležitostí pro osoby znevýhodněné na trhu práce a dá se očekávat, že jejich význam i dále poroste. Agentura CzechInvest tak vedle svých dalších aktivit hodlá podpořit i tuto skupinu podniků,“ dodává její regionální ředitel Tomáš Vlasák.

 Akademie bude probíhat od března do prosince 2020 a v průběhu 70 hodin vzdělávání rozdělených do 10 dnů (1 den/měsíc) si účastníci projdou jednotlivými tématy se zaměřením na rozvoj sociálního podniku, kterými je provede 14 zkušených lektorů. Jednotlivá témata jsou koncipována tak, aby posílila kompetence a dovednosti managementu, a to zejména do oblastí, které se týkají jednak ekonomické prosperity podniku (tj. analýzy trhu, prostředí a konkurence, finančního plánování či marketingu a jeho nástrojů), pak také osobnostního rozvoje v oblastech řízení lidských zdrojů (komunikace a efektivita).

„Během našich konzultací s podniky z celého kraje se pravidelně setkáváme s informačním deficitem hlavně v oblasti marketingu, práva, cenotvorby a jiných pro podnikání zcela zásadních témat. Stejná situace je také u sociálních podniků. Dezorientace v těchto klíčových kompetencích působí podnikům velké komplikace ve vlastním fungování a také v jejich konkurenceschopnosti,“ uvádí zkušenosti z praxe manažer inkubace v P-PINK Robin Langer a dále dodává, že „v rámci Akademie sociálního podnikání budou mít sociální podniky možnost tyto informační překážky překonat a dostat tak svůj byznys do lepší kondice, což je pro ně zcela unikátní příležitost.“  

Výstupem Akademie pro jednotlivé účastníky bude kromě jistě potřebných a užitečných informací a nově nabytých dovedností pro praxi také certifikát s potvrzením o absolvování vzdělávání. Účast v programu je bezplatná.

Věříme, že touto aktivitou, kterou jsme pro Vás společně připravili, přispějeme k posílení a rozvoji sociálního podnikání v Pardubickém kraji.

Účast v programu je bezplatná.

Registrace přihlášení je pouze elektronicky ZDE: https://www.czechinvest.org/cz/Homepage/Akce/Akademie-pro-socialni-podnikani-uvodni-setkani, a to nejpozději do 7. 2. 2020.

Registrace je platná pro jednu osobu za sociální podnik z Pardubického kraje, a to vzhledem k omezené kapacitě.

Více podrobných informací včetně termínů jednotlivých vzdělávacích bloků naleznete v přiložených materiálech.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jediná žena v čele parlamentní politické strany v Pardubickém podnikatelském inkubátoru.

V Pardubicích, 21. 1. 2020 – Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK) přivítal dne 20. 1. nově zvolenou předsedkyni TOP 09 a poslankyni Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markétu Pekarovou Adamovou. Cílem její návštěvy bylo seznámit se s veřejnou službou, která je za podpory města a kraje poskytována na Pardubicku začínajícím i zavedeným podnikatelům.

Návštěvu podnikatelského inkubátoru v Pardubicích zařadila Markéta Pekarová Adamová do programu své cesty po Pardubickém kraji. Ze zajímavé a podnětné diskuze se zástupci inkubátoru vyplynulo, že si je paní předsedkyně vědoma důležitosti podpory lokálního podnikání a jeho přínosu pro místní i celostátní ekonomiku. Vyslechla si specifika místního podnikatelského prostředí a zajímala se o spektrum zájemců o podporu podnikání. Nejedná se pouze o založené firmy, ale i jednotlivce, kteří o podnikání teprve uvažují. Nejčastěji jde o studenty středních a vysokých škol, ale i zájemce z řad lidí středního věku, kteří chtějí změnit směr svého profesního života se zaměstnaneckého poměru do podnikatelské sféry. Pro všechny je zde P-PINK, který je připraven pomoci, a to formou poskytování zázemí i poradenských služeb. Prosazujeme také spolupráci dalších organizací podobného typu na místní i národní úrovni, tak aby byla zajištěna co nejkvalitnější a nejefektivnější podpora podnikání.

Paní předsedkyně si v rámci své návštěvy rovněž prohlédla zázemí inkubátoru, které zahrnuje dvě sdílené kanceláře, jednací a konferenční místnost a zázemí pro zasídlené firmy i zaměstnance inkubátoru. „V současné době probíhají přípravné práce na rekonstrukci budovy na 17. listopadu v majetku města, kde vznikne nové sídlo inkubátoru s větším a komplexnějším zázemím pro nové firmy a jejich projekty“ uvedl Jan Procházka, člen Správní rady P-PINK. Nezbývá než doufat, že v novém sídle opět přivítáme nejen paní Pekarovou Adamovou, ale i další příjemné návštěvy.

Kontakt:

Petra Srdínková, e-mail: petra.srdinkova@p-pink.cz, tel: + 420 775 540 185

www.p-pink.czfb: ppink

Čo funguje v marketingovej komunikácii

15 rokov skúseností v jednej prezentácii.

 

Bude se jednat o ŽIVÝ PŘENOS do P-PINK.

Michal Pastier je fanoušek festivalu Burning Man, spolumajitel a kreativní ředitel reklamní agentury Zaraguza a branding studia GoBigname. Zaraguza se stala nejkreativnější agenturou v SR a ČR podle YouTube, získala zlatou Euro Effie za nejefektivnější reklamní kampaň v Evropě a Grand Prix za nejlepší profil na sociálních sítích v ČR. Michal byl zařazen mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times. Dostal se i na titulku magazínu Forbes Slovensko jako vítěz kategorie Byznys 30pod30. Je také nejmladším držitelem prestižního ocenění FILIP za výjimečný přínos slovenské reklamě. Věří v sílu spojení dat a kreativity, proto se věnuje i společnosti Exponea, která patří mezi nejrychleji rostoucí SaaS firmy na světě v oblasti marketingové automatizace a pokročilé datové analytiky s využitím A.I. Pravidelně přednáší na konferencích a univerzitách. Žije v Bratislavě.

2009 Založení společnosti Zaraguza s.r.o.
2012 Otevření české pobočky Zaraguza CZ
2012 Facebook zařadil agenturu mezi TOP 10 digitálních agentur oceněním Silver Facebook Studio
Award.
2010-2015  nejoceňovanější digitální agentura na Slovensku.
Od roku 2016 funguje Zaraguza  jako fullservisová agentura
2016 Gold Euro Effie za kampaň pro Kofolu
2016 "Innovative Agency of the Year" dle FLEMA Awards
2019 Více než 100 kreativních cen v lokálních i mezinárodních soutěžích
2019 V Zaraguza CZ a SK pracuje přes 60 členů týmů. Celkový obrat 180 milionů korun
2019 Best of the Best Europe Finalist Euro Effie za kampaň pro Popradskou kávu

 

O BRAIN&BREAKFAST

Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem. Snídaně se konají jednou za měsíc.

 

Přednáška Čo funguje v marketingovej komunikacii bude vysílána do P-PINK prostřednictvím živého přenosu, který proběhne ve čtvrtek 23. 1. 2020 od 8:30.

 

VSTUP A REGISTRACE

Přihlaste se zdarma na http://bit.ly/co-funguje-v-marketingovej-komunikacii

Těšíme se!

Jak na živnostenské podnikání v ČR i v zahraničí

Na začátku každého opravdového podnikání je potřeba mít v pořádku administrativní stránku celé věci. Zpracování kompletní administrativy na startu podnikání může být pro začínající podnikatele mnohdy osobním peklem a proto jsme se v P-PINK rozhodli zahájit další ročník Akademie začínajícího podnikání právě stručným a jasným přehledem mezi nejzákladnějšími možnostmi, právy a povinnostmi podnikatele.

 

Body, o kterých se bude hovořit:

 

Co je podnikání.

Co je a není živností.

Podmínky provozování živnosti.

Druhy živností.

Odpovědný zástupce, sídlo, provozovna.

Co přiložit k ohlášení živnosti a žádosti o koncesi.

Co je jednotné kontaktní místo.

Činnost JKM.

Podnikání v EU/EHP a Švýcarsku.

Vysílání pracovníků.

Podnikání v ČR mimo živnost.

Další možné dotazy na JKM.

Jak lze JKM kontaktovat.

 

V rámci interaktivní diskuse bude prostor i na dotazy účastníků.

 

Přijďte se do P-PINK dozvědět, jak správně přistoupit k vlastnímu podnikání a nepodcenit důležité náležitosti.

Vstupné zdarma.

 

Lektor:

Mgr. Lada Novotná

z Jednotného kontaktního místa živnostenského úřadu v Pardubicích.

 

Registrujte se na: http://bit.ly/jak-na-zivnostenske-podnikani