Akademie začínajícího podnikání v roce 2021 zahájena

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste chtěli začít podnikat?

Začátky jakékoliv lidské činnosti provází vždy patřičné obavy, které jsou mnohdy doprovázeny silnými pocity nejistoty z neznámého a neprozkoumaného. Tyto pocity mohou velmi intenzivně požívat (a také je mnohdy i prožívají) lidé, kteří se právě rozhodli, že začnou podnikat. Toto jejich rozhodnutí je úctyhodné a neskutečně odvážné, protože se rozhodli z relativně klidných vod zaměstnaneckého poměru skočit do zběsile rozbouřeného moře plného přírodních i společenských nástrah. Někdo se drží nad hladinou a po osmistém osmdesátém prvním loknutí vody začíná přicházet na to, jak asi vypadá základ toho, čemu lze říkat plavání. Na druhé straně někdo sebejistě hodí do vody šipku a bohužel se z hluboké vody už nevynoří. Osudy jsou různé, ale začátky podnikání bývají zpravidla velmi tvrdé.

Není ale nutné za každou cenu prožívat během podnikání muka. Stačí se na začátku pořádně připravit a trochu rozkoukat. Zkrátka naučit se základy plavání před tím, než se hupsne do vody. Jako takový první základ slouží podnikatelům z Pardubického kraje Akademie začínajícího podnikání, která již pro rok 2021 hlásí otevřeno.

Akademie začínajícího podnikání je určena pro všechny zájemce o podnikání, kteří se nachází na pomyslném startu vlastního podnikání. Smyslem této Akademie je seznámit začínající podnikatele s důležitými tématy, která jsou mnohdy na samotném počátku bohužel podceňována. Jedná se především o práci s vlastním podnikatelským nápadem a vůbec zamyšlení se nad způsobem, jak takový vhodný podnikatelský nápad nalézt. Dále se účastníci Akademie seznámí s metodou, jak o svém podnikatelském nápadu přemýšlet v širších souvislost (s ohledem na zákazníky, cenotvorbu, distribuční kanály atd.) V neposlední řadě se Akademie bude věnovat také byznys plánu a jeho tvorbě.

Akademie začínajícího podnikání bude v prvním čtvrtletí roku 2021 probíhat každý měsíc vždy 4. středu v měsíci. Konkrétně se jedná o tyto datumy:

1) Vymysli to aneb Generátor nápadů – středa 27. 1. 2021 v 15:00

Přihlaste se zde: http://bit.ly/azp-vymysli-to-1-2021

2) Nakresli to aneb Lean Canvas – středa 24. 2. 2021 od 15:00

Přihlaste se zde: http://bit.ly/azp-nakresli-to-1-2021

3) Spočítej to aneb Byznys plán – středa 24. 3. 2021 od 15:00

Přihlaste se zde: http://bit.ly/azp-spocitej-to-1-2021

 

Webináře proběhnou přes online nástroj Zoom pod vedením Robina Langera, manažera inkubace v P-PINK.

Pokud jste zaregistrovaní, tak Vám odkaz na webinář přijde jeden den před konáním akce.

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x